  • AOC Q27G42XE 27
  • AOC Q27G42XE 27
  • AOC Q27G42XE 27
  • AOC Q27G42XE 27
AOC Q27G42XE 27
AOC Q27G42XE 27
AOC Q27G42XE 27
AOC Q27G42XE 27
AOC Q27G42XE 27" 180HZ 1MS MONITOR(OUTLET)
OUTLET
1
Sepete At
Genel Özellikler
Ekran Boyutu 27"
Çözünürlük 2560 x 1440
Tepki Süresi 1 ms
Kontrast 1000:1
Parlaklık 300 cd/m2
Bağlantı Özellikleri HDMI, DisplayPort
Ağırlık 3.8 kg
Garanti 23 Ay
  • AOC Q27G42XE 27
  • AOC Q27G42XE 27
  • AOC Q27G42XE 27
  • AOC Q27G42XE 27
  • AOC Q27G42XE 27
  • AOC Q27G42XE 27
  • AOC Q27G42XE 27
  • AOC Q27G42XE 27
AOC Q27G42XE 27" 180Hz 1ms HDMI DP AdaptiveSync HDR10 QHD Fast IPS Gaming Monitör Genel Özellikler
Q27G42XE
Q27G42XE, net ve akıcı görüntüler için 27 inç QHD Hızlı IPS panel, 180Hz yenileme hızı ve 1ms GtG tepki süresine sahiptir. HDR10, G-Sync uyumluluğu ve düşük giriş gecikmesiyle güvenilir performans sağlar. Oyun ortamına hazır tasarımı, geri dönüştürülebilir ambalajı ve G-Menu yazılımı, bu monitörü her oyun kurulumuna pratik ve çevre dostu bir katkı haline getirir.
  • 27.0"
  • 2560x1440
  • Fast IPS
  • 1 ms
  • Adaptive Sync
180 Hz Yenileme Hızı
Rekabetçi ve yoğun oyun, gecikmesiz ve akıcı oyun deneyimi sağlamak için en iyi teknolojiyi gerektirir. Bu AGON by AOC monitörü, 180Hz yenileme hızına sahiptir ve bu da onu standart bir ekrandan 3 kat daha hızlı hale getirir. Daha düşük bir kare hızı, düşmanların ekranda bir noktadan diğerine atlıyormuş gibi görünmesine neden olabilir ve bu da onları vurulması çok zor hedefler haline getirir. 180Hz kare hızı, kritik kayıp görüntüleri ekrana geri yükleyerek düşman hareketlerini ultra yumuşak hareketlerle ortaya çıkarır ve daha kolay hedeflemenize olanak tanır. Bu AGON by AOC oyun monitörüyle giriş gecikmesine ve ekran yırtılmasına katlanmak zorunda kalmayacaksınız.
Fast IPS
1ms Yanıt Süresi GTG - Griden Griye
G-Sync Uyumlu
Düşük Girdi Gecikmesi
HDR10 ile oyunun en iyisini yaşayın
0.5ms MPRT - Hareketli Görüntü Tepki Süresi
E-spor monitör standı
G-Menu
Ekran bilgileri
Ekran boyu (inç) 27
Ekran boyu (cm) 68.6
Düz / Kavisli Düz
İnç başına Piksel 108
Panel çözünürlüğü 2560x1440
Çözünürlük QHD
Görüntü oranı 16:9
Panel tipi Fast IPS
Arka ışık tipi WLED
Max Yenileme hızı 180 Hz
Yanıt süresi GtG 1 ms
Yanıt Süresi MPRT 0,5 ms
Akıllı kontrast oranı 1000:1
Görüntüleme açısı (CR10) 178/178
Görüntü renkleri 16.7M (8bits)
Brightness in nits 300 cd/m2
Video özellikleri
Senkronizasyon teknolojisi (VRR) G-SYNC Compatible
Senkronizasyon aralığı 48-180
Dijital Sinyal Frekansı Dikey DP1.4: 48-180Hz / HDMI2.0: 48-144Hz
Dijital Sinyal Frekansı Yatay DP1.4: 30-270KHz / HDMI2.0: 30-230KHz
HDR (Yüksek Dinamik Aralığı) HDR 10
Mavi Işık Teknolojisi Low Blue Light
Renk boşluğu (sRGB) CIE %1931 120
Renk boşluğu (DCI-P3) CIE %1976 92.9
Renk boşluğu (Adobe RGB) CIE %1976 89.9
Kırpışmasız Flicker Free
Kabin bilgileri
Çerçeve tipi (ön) 3 kenardan çerçevesiz
Çerçeve Rengi (ön) Siyah
Çerçeve kaplaması (ön) Mat
Kabin rengi (arka taraf) Siyah, Kırmızı
Kabin kaplaması (arka taraf) Mat
Çıkartılabilir ayak
Hoparlörler
Hoparlör gücü 2 W x 2
Kensington Kilidi
Vesa duvar askısı 100x100
Oyun Özellikleri
Oyun tarzı Shooters, MMORPG, Action, eSports, RTS, Beat'm up, Racing
Oyun modu RTS, FPS, Racing, Gamer 1, Gamer 2, Off
Oyuncu rahatlığı G-menu
Düşük Giriş Gecikmesi
Oyun Rengi
Gölge Kontrol
Hareket Bulanıklık Azaltması
Crosshair / Dial Point
Kare Sayacı
Konsol Oyunları için İyi
PS5 Uyumluluğu 2560x1440@120Hz
PS5 Uyumluluğu 2560x1440@120Hz
Xbox SUyumluluğu 2560x1440@120Hz
Sürdürülebilirlik
Geri dönüştürülebilir ambalaj malzemesi %100 geri dönüştürülebilir
Carton material Paper
Bağlanırlık bilgileri
HDMI HDMI 2.0 x 2
Ekran Portu DisplayPort 1.4 x 1
Ses Çıkışı Kulaklık çıkışı (3,5 mm)