  • DAHUA CS4006-4GT-60 4 PORT 4XGE-2XGE YÖNETİLEBİLİR 60W POE SWİTCH
Sepete At
Genel Özellikler
Tipi Desktop
Port Sayısı 4 Port, 6 Port
Veri Transfer Hızı 10/100/1000(Gigabit)
Switch Yapısı Bulut Yönetilebilir
Poe Var
Poe Güç 60 W
Boyut 130 × 90 × 26 mm
Desteklediği Standartlar IEEE802.3af; IEEE802.3at; Yüksek PoE
Sertifikalar CE
Kutu İçeriği Switch
Garanti 24 Ay Garanti
Poe Port 4 Port
SFP Port Yok
Uplink Portu 2 x 1GE Uplink
Donanım
Birlikte Verilen Güç Adaptörü
Evet
Poe
Evet
Ethernet Bağlantı Noktası
4
Ethernet Bağlantı Noktası Hızı
10/100/1000 Mbps
Ethernet Bağlantı Noktası Yukarı Bağlantı Hızı
10/100/1000 Mbps
Fonksiyon Yuvaları açıklaması
Sıfırlama Düğmesi
1
Güç kaynağı
Harici güç kaynağı: 53 VDC, 1.226 A
Çalışma sıcaklığı
–10 °C ile +55 °C arası (+14 °F ile +131 °F arası)
Çalışma Nemi
%5 – %95 (RH), yoğuşmasız
Depolama sıcaklığı
–40 °C ile +70 °C arası (–40 °F ile +158 °F arası)
Depolama Nemi
%5 – %95 (RH), yoğuşmasız
Güç Tüketimi
Rölanti: ≤2,5 W ; Tam yük: 65 W
Performans
Tabaka
Katman 2
Yönetim Türü
Akıllı Yönetilen Anahtar
MTBF
222.36 yıl
Anahtarlama Kapasitesi
12 Gb/sn
Paket İletim Hızı
8,93 Mp/sn
Paket Arabellek Boyutu
4 Mbit
Jumbo Çerçeve
15K bayt
MAC Tablo Boyutu
8K
VLAN Numarası
32
İletişim Standardı
IEEE802.3; IEEE802.3U; IEEE802,3 kat; IEEE802.3ab
Özellik
PoE Protokolü
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Yüksek PoE
PoE Gücü
Bağlantı noktası 1 ≤ 60 W, bağlantı noktası 2-4 ≤ 30 W, toplam ≤ 60 W
PoE Güç Tüketimi Yönetimi
PoE Pin Ataması
1,2,4,5(V+),3,6,7,8(V-)
Uzun Mesafe PoE İletimi
Yayılan Ağaç Protokolü
STP/RSTP (İngilizce)
VLAN İşlevi
Bağlantı noktası tabanlı VLAN
IEEE 802.3x Akış Kontrolü
DHCP İşlevi
DHCP İstemcisi
Ekipman Yönetimi
Web yönetimi; Uygulama yönetimi
Genel
Statik Koruma
Hava deşarjı: 8 kV; Kontak deşarjı: 6 kV
Aydınlatma Koruması
Ortak mod: 4 kV; Diferansiyel mod: 2 kV
Net Ağırlık
0,29 kg (0,64 lb)
Brüt ağırlık
0,94 kg (2,07 lb)
Ürün Ölçüleri
130 mm × 90 mm × 26 mm (5,11 inç × 3,54 inç × 1,02 inç) (U × G × Y)
Ambalaj Boyutları
265 mm × 238 mm × 76 mm (10,43 inç × 9,37 inç × 2,99 inç) (U × G × Y)