  • DAHUA CS4228-24GT-375 24 PORT 24XGE-2XGE-2XGE/SFP YÖNETİLEBİLİR 375W POE SWİTCH
Tipi Rackmount
Port Sayısı 24 Port
Poe Var
Poe Güç 375 W
Boyut 440 x 220 x 44 mm
Garanti 24 Ay Garanti
Poe Port 24 Port
SFP Port 2 Sfp
Uplink Portu 2 x 1GE Uplink
Ethernet Bağlantı Noktası
24
Güç kaynağı
Dahili güç kaynağı: 100-240 VDC, 47-63 Hz, maksimum 7 A
Çalışma sıcaklığı
–10 °C ile +55 °C arası (+14 °F ile +131 °F arası)
Depolama sıcaklığı
–40 °C ile +70 °C arası (–40 °F ile +158 °F arası)
Güç Tüketimi
Rölanti: ≤12,5 W ; Tam yük: 400 W
MTBF
67.80 yillar
Anahtarlama Kapasitesi
56 Gb/sn
Paket İletim Hızı
41,66 Mp/PS
PoE Gücü
Bağlantı noktası 1-2 ≤ 90 W, Bağlantı noktası 3-24 ≤ 30 W, toplam ≤ 375 W
Statik Koruma
Hava deşarjı: 8 kV; Kontak deşarjı: 6 kV
Aydınlatma Koruması
Ortak mod: 4 kV; Diferansiyel mod: 2 kV
Net Ağırlık
2,66 kg (5,85 lb)
Brüt ağırlık
3,26 kg (7,17 lb)
Ürün Ölçüleri
440 mm × 220 mm × 44 mm (17,32 inç × 8,66 inç × 1,73 inç) (U × G × Y)
Ambalaj Boyutları
540 mm × 342 mm × 90 mm (21,26 inç × 13,46 inç × 3,54 inç) (U × G × Y)