  • DAHUA DH-CS4226-24ET-240 26 PORT 24XFE-2XGE/SFP
Sepete At
Genel Özellikler
Tipi Rackmount
Port Sayısı 24 Port
Veri Transfer Hızı 10/100 (Megabit)
Switch Yapısı Bulut Yönetilebilir
Poe Var
Poe Güç 240W
Boyut 440 x 220 x 44 mm
Desteklediği Standartlar IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE; IEEE802.3bt
Sertifikalar CE
Kutu İçeriği Switch
Garanti 24 Ay Garanti
Poe Port 24 Port
SFP Port 2 Sfp
Uplink Portu 2 x 1GE Uplink
Donanım
Birlikte Verilen Güç Adaptörü
Evet
Poe
Evet
Ethernet Bağlantı Noktası
24
Ethernet Bağlantı Noktası Hızı
10/100 Mb/sn
Optik Bağlantı Noktası Hızı
1000 Mbps
Ethernet Bağlantı Noktası Yukarı Bağlantı Hızı
10/100/1000 Mbps
Optik Bağlantı Noktası Yukarı Bağlantı Hızı
1 Gb/sn
Fonksiyon Yuvaları açıklaması
Sıfırlama Düğmesi
1
Güç kaynağı
Dahili güç kaynağı: 100-240 VDC, 47-63 Hz, maksimum 4 A
Çalışma sıcaklığı
–10 °C ile +55 °C arası (+14 °F ile +131 °F arası)
Çalışma Nemi
%5 – %95 (RH), yoğuşmasız
Depolama sıcaklığı
–40 °C ile +70 °C arası (–40 °F ile +158 °F arası)
Depolama Nemi
%5 – %95 (RH), yoğuşmasız
Güç Tüketimi
Rölanti: ≤8,5 W ; Tam yük: 265 W
Performans
Tabaka
Katman 2
Yönetim Türü
Akıllı Yönetilen Anahtar
MTBF
64.20 yillar
Anahtarlama Kapasitesi
8,8 Gb/sn
Paket İletim Hızı
6,55 Mp/sn
Paket Arabellek Boyutu
4 Mbit
Jumbo Çerçeve
15K bayt
MAC Tablo Boyutu
8K
VLAN Numarası
32
İletişim Standardı
IEEE802.3; IEEE802.3U; IEEE802,3 kat; IEEE802.3ab; IEEE802.3Z
Özellik
PoE Protokolü
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE; IEEE802.3bt
PoE Gücü
Bağlantı noktası 1-2 ≤ 90 W, Bağlantı noktası 3-24 ≤ 30 W, toplam ≤ 240 W
PoE Güç Tüketimi Yönetimi
PoE Pin Ataması
1,2,4,5(V+),3,6,7,8(V-)
Uzun Mesafe PoE İletimi
VLAN İşlevi
Bağlantı noktası tabanlı VLAN
IEEE 802.3x Akış Kontrolü
DHCP İşlevi
DHCP İstemcisi
Ekipman Yönetimi
Web yönetimi; Uygulama yönetimi
Genel
Statik Koruma
Hava deşarjı: 8 kV; Kontak deşarjı: 6 kV
Aydınlatma Koruması
Ortak mod: 4 kV; Diferansiyel mod: 2 kV
Net Ağırlık
2,47 kg (5,43 lb)
Brüt ağırlık
3,12 kg (6,86 lb)
Ürün Ölçüleri
440 mm × 220 mm × 44 mm (17,32 inç × 8,66 inç × 1,73 inç) (U × G × Y)
Ambalaj Boyutları
540 mm × 342 mm × 90 mm (21,26 inç × 13,46 inç × 3,54 inç) (U × G × Y)