  • DAHUA DH-CS4226-24ET-375 24XFE-2GE-2XSFP 375W YÖNETİLEBİLİR POE SWİTCH
Sepete At
Genel Özellikler
Tipi Rackmount
Port Sayısı 24 Port
Veri Transfer Hızı 10/100 (Megabit)
Switch Yapısı Yönetilebilir Switch
Poe Var
Poe Güç 375 W
Boyut 440 mm×300 mm×44 mm
Sertifikalar CE
Kutu İçeriği Switch
Garanti 24 Ay Garanti
Poe Port 24 Port
SFP Port 2 Sfp
Uplink Portu 2 x 1GE Uplink
Donanım
Güç Adaptörü Dahildir
Evet
PoE
Evet
Ethernet Port
24
Ethernet Port Hızı
10/100 Mbps
Optik Port Hızı
1000 Mbps
Ethernet Port Uplink Hızı
Optik Port Uplink Hızı
1 Gbps
Fonksiyon Slotlarının Tanımı
Sıfırlama Düğmesi
1
Güç Kaynağı
Dahili güç kaynağı: 100-240 VDC, 47-63 Hz, maksimum 7 A
Çalışma Sıcaklığı
–10 °C ile +55 °C (+14 °F ile +131 °F) arasında
Çalışma Nemi
%5–%95 (RH), yoğunlaşmayan
Depolama Sıcaklığı
–40 °C ile +70 °C (–40 °F ile +158 °F) arasında
Depolama Nemi
%5–%95 (RH), yoğunlaşmayan
Güç Tüketimi
Rölanti: ≤8.5 W ; Tam yük: 400 W
Performans
Katman
Katman 2
Yönetim Türü
Akıllı Yönetilen Anahtar
MTBF
64,20 yıl
Anahtarlama Kapasitesi
8.8 Gbps
Paket Yönlendirme Hızı
6.55 Mpps
Paket Tamponu Boyutu
4 Mbit
Jumbo Frame
15K Bayt
MAC Masa Boyutu
8K
VLAN Numarası
32
İletişim Standardı
IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3x; IEEE802.3ab; IEEE802.3z
Özellik
PoE Protokolü
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE; IEEE802.3bt
PoE Gücü
Port 1-2 ≤ 90 W, Port 3-24 ≤ 30 W, toplamda ≤ 375 W
PoE Güç Tüketimi Yönetimi
PoE Pin Ataması
1,2,4,5(V+),3,6,7,8(V-)
Uzun Mesafe PoE iletimi
VLAN Fonksiyonu
Port tabanlı VLAN
IEEE 802.3x Akış Kontrolü
DHCP Fonksiyonu
DHCP İstemcisi
Ekipman Yönetimi
Web yönetimi; Uygulama yönetimi
Genel
Statik Koruma
Hava deşarjı: 8 kV; Temas deşarjı: 6 kV
Aydınlatma Koruması
Ortak mod: 4 kV; Diferansiyel mod: 2 kV
Net Ağırlık
2,62 kg (5,76 lb)
Brüt Ağırlık
3,22 kg (7,08 lb)
Ürün Boyutları
440 mm × 220 mm × 44 mm (17.32" × 8.66" × 1.73") (L × B × H)
Ambalaj Boyutları
540 mm × 342 mm × 90 mm (21.26" × 13.46" × 3.54") (L × B × H)