  • DAHUA LR2218-16ET-240 16 PORT 16XFE-2GE-2XGE/SFP YÖNETİLEBİLİR 240W POE SWİTCH
Sepete At
Genel Özellikler
Tipi Rackmount
Port Sayısı 16 Port
Veri Transfer Hızı 10/100 (Megabit)
Switch Yapısı Yönetilebilir Switch
Poe Var
Poe Güç 240W
Boyut 440 X 300 X 44 mm
Desteklediği Standartlar IEEE802.3af; IEEE802.3at; Yüksek PoE
Sertifikalar CE
Kutu İçeriği Switch
Garanti 24 Ay Garanti
Poe Port 16 Port
SFP Port 2 Sfp
Uplink Portu 2 x 1GE Uplink
Donanım
Birlikte Verilen Güç Adaptörü
Evet
Poe
Evet
Ethernet Bağlantı Noktası
16
Ethernet Bağlantı Noktası Hızı
10/100 Mb/sn
Ethernet Bağlantı Noktası Yukarı Bağlantı Hızı
10/100/1000 Mbps
Optik Bağlantı Noktası Yukarı Bağlantı Hızı
1 Gb/sn
Fonksiyon Yuvaları açıklaması
Bağlantı Noktası 1–16: 16 × RJ–45 10/100 Mb/sn;
Bağlantı Noktası 17–18: 2 × RJ–45 10/100/1000 Mb/sn;
Bağlantı Noktası 17–18: 2 × SFP 1000 Mb/sn (birleşik)
Hata ayıklama
1 × Konsolu bağlantı noktası
Sıfırlama Düğmesi
1
Güç kaynağı
Dahili güç kaynağı: 100–240 VAC, 50/60 Hz, 6 A
Çalışma sıcaklığı
–10 °C ile +55 °C arası (+14 °F ile +131 °F arası)
Çalışma Nemi
%5 – %95 (RH)
Depolama sıcaklığı
–20 °C ile +70 °C arası (–4 °F ile +158 °F arası)
Depolama Nemi
%5 – %95 (RH)
Güç Tüketimi
Tam yük: 240 W
Performans
Tabaka
Katman 2
Yönetim Türü
Anahtarlama Kapasitesi
8,8 Gb/sn
Paket İletim Hızı
5,36 Mp/sn
Paket Arabellek Boyutu
2.75 Mbit
MAC Tablo Boyutu
4K
VLAN Numarası
31
İletişim Standardı
IEEE802.3; IEEE802.3U; IEEE802,3 KAT; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3z
Özellik
PoE Protokolü
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Yüksek PoE
PoE Gücü
Bağlantı noktası 1–2 ≤60 W;
Bağlantı noktası 3–16 ≤30 W;
Toplam ≤240 W
PoE Güç Tüketimi Yönetimi
PoE güç tüketimi yönetimi;
PoE gücü açık / kapalı;
Aşırı yük algılanırsa PoE'yi kapatır;
Yeşil PoE
PoE Pin Ataması
1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
ePoE
Yayılan Ağaç Protokolü
STP/RSTP (İngilizce)
VLAN İşlevi
Bağlantı noktası tabanlı VLAN
Bağlantı Toplama
Statik bağlantı toplama
LACP
IEEE 802.3x Akış Kontrolü
Çok noktaya yayın
IGMP Gözetleme v1/v2
DHCP İşlevi
DHCP İstemcisi
Güvenlik
Çok seviyeli kullanıcı yönetimi ve şifresi; koruma;
802.1X;
YARIÇAP;
Bağlantı noktası izolasyonu
Hizmet Kalitesi (QoS/ACL)
SP/WRR kuyruk zamanlaması
Ekipman Yönetimi
SNMPv1/v2/v3;
Sistem günlükleri ve çok seviyeli alarmlar;
LLDP (Lisans)
Genel
Statik Koruma
Hava deşarjı: 8 kV;
temas deşarjı: 6 kV
Aydınlatma Koruması
Ortak mod: 4 kV;
diferansiyel mod: 2 kV
Net Ağırlık
3,14 kg (6,92 lb)
Brüt ağırlık
4,12 kg (9,08 lb)
Ürün Ölçüleri
440 mm × 300 mm × 44 mm
(17,32 inç × 11,81 inç × 1,73 inç) (U × G × Y)
Ambalaj Boyutları
565 mm × 530 mm × 415 mm (22,24 inç × 20,87 inç × 16,34 inç) (U × G × Y)
Gövde Malzemesi
Sac metal
Kurma
Masaüstü montajı; Raf montajı
Sertifikalar
CE; FCC
İletim Performansı:
ePoE Güç Kaynağı Teknik Özellikleri (CAT)
Kablo Uzunluğu (m)
İletişim Bant Genişliği (Mbps)
PoE Maksimum Yük Kapasitesi (W)
Hi-PoE Maksimum Yük Kapasitesi (W)
Ağ Çalışma Modu
100
IEEE / E100
200
E100 Serisi
300
E100 Serisi
400
E10 Serisi
500
E10 Serisi
800
ePoE anahtarı besleme voltajı 53V.
DC direnci < 10Ω / 100m.
ePoE Güç Kaynağı Özellikleri (RG59 Koaksiyel Kablo)
Kablo Uzunluğu (m)
İletişim Bant Genişliği (Mbps)
Ağ Çalışma Modu
100
IEEE / E100
200
300
400
500
800
1000
DC direnci < 5Ω / 100m.