  • DAHUA PFS3006-4ET-36 6 PORT 4XFE-2XFE 36W POE SWİTCH
Sepete At
Genel Özellikler
Tipi Desktop
Port Sayısı 4 Port, 6 Port
Veri Transfer Hızı 10/100 (Megabit)
Switch Yapısı Yönetilemez Switch
Poe Var
Poe Güç 36 W
Boyut 194 mm×108 1 mm×35 mm, 194mm×108.1mm×35 mm
Desteklediği Standartlar IEEE802.3af/IEEE802.3at/Hi-PoE
Sertifikalar CE
Kutu İçeriği Switch, Adaptör
Garanti 24 Ay Garanti
Poe Port 4 Port
SFP Port Yok
Uplink Portu 2 x FE Uplink
Donanım
Veri İletim Portu
10/100 Mbps Base-TX ile
4 PoE bağlantı noktası 10/100Mbps Base-TX ile 2 uplink bağlantı noktası
Güç kaynağı
AC100–AC240V
Çalışma sıcaklığı
-10°C ile +55°C arası (-14°F–131°F)
Çalışma Nemi
10%–90%
Güç Tüketimi
Rölanti: 0,5 W
Tam yük: 36 W
Poe
PoE Bütçesi
Bağlantı Noktası 1-4 ≤30W, tüm PoE bütçesi ≤36W
PoE Standardı
IEEE802.3af, IEEE802.3at
PoE Pin Ataması
PoE: 1, 2, 4, 5(V+), 3, 6, 7, 8(V-)
Performans
Anahtarlama Kapasitesi
1,2 Gb/sn
Paket İletim Hızı
0,89 Mp/sn
MAC Tablo Boyutu
2 K
Jumbo Çerçeve
2048 bayt
İletişim Standardı
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3X
Performans
ESD
Hava deşarjı: 8kV
Kontak deşarjı: 6kV
Yıldırım geçirmez
Ortak mod: 6kV
Diferansiyel mod: 4kV
Net Ağırlık
0,56 kg (1,23 lb)
Brüt Ağırlık
1,11 kg (2,15 lb)
Ürün Boyutları (G × U
× Y)
194,0 mm × 108,1 mm × 35,0 mm (7,64 inç × 4,26 inç × 1,38 inç)
Ambalaj Boyutları
(G × U × Y)
Ambalaj kutusu: 303 mm × 262 mm × 72 mm (11.92" ×10.31" × 2.83")
Koruma kutusu: 549 mm × 325 mm × 397 mm (21,61" ×12,80" × 15,63")