  • DAHUA PFS3006-4GT-60 6 PORT 4XGE-2XGE 60W POE SWİTCH
Tipi Desktop
Port Sayısı 4 Port
Veri Transfer Hızı 10/100/1000(Gigabit)
Switch Yapısı Yönetilemez Switch
Poe Var
Poe Güç 60 W
Boyut 130 mm×85 mm×26 mm
Desteklediği Standartlar IEEE802.3af/ IEEE802.3at/ Hi-PoE/IEEE802.3bt
Sertifikalar CE
Kutu İçeriği Adaptör, Switch
Garanti 24 Ay Garanti
Poe Port 4 Port
SFP Port Yok
Uplink Portu 2 x 1GE Uplink
Donanım Özelliği
Ethernet Bağlantı Noktası
Bağlantı Noktası1-4: 4 × RJ-45 10/100/1000M (PoE)
Bağlantı Noktası5-6: 2 × RJ-45 10/100/1000M (yukarı bağlantı)
PoE Güç Tüketimi
Bağlantı Noktası1≤ 60 W (Hi-PoE)
Bağlantı Noktası2-4 ≤30 W
Toplam≤60 W
Güç tüketimi
Rölantide: 0,96 W
Tam yük: 60 W
Standart
IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x
Yetki Belgesi
PoE Protokolü
IEEE802.3af/ IEEE802.3at/ Hi-PoE
Güç Kaynağı Pimi
1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
Uzun mesafe
250 m uzun mesafe PoE iletimi
PoE Güç Yönetimi
Evet
PoE İzleyicisi
Evet
Verim
Anahtarlama Kapasitesi
14 Gb/sn
Paket İletme Hızı
8,928 Mb/sn
Paket Arabellek Belleği
1 Mbit
MAC Adres Tablosu
2 bin
Akış kontrolü
Varsayılan olarak etkinleştir
Çalışma sıcaklığı
–10 °C ila 55 °C (+14°F ila +131°F)
Uygulama Nemi
%5–%95 (bağıl nem)
Genel
Güç girişi
48V - 57VDC
Aydınlatma Koruması
Ortak mod: 4 kV
Diferansiyel mod: 2 kV
ESD Koruması
Hava deşarjı: 8 kV
Kontak deşarjı: 6 kV
Duvara Montaj Kurulumu
Hırsızlığa Karşı Kilit Deliği
Ağırlık
0,30 kg 0,64 lb)
Boyut
130 mm × 85 mm × 26 mm (5,12" × 3,35" × 1,02")
İletim Performansı:
Güç kaynağı voltajını 53V değiştirin.
CAT5E/CAT6. Maks. DC direnci
Kablo(m)
Yük Kapasitesi(W)
Bant genişliği(Mbps)
IEEE802.3bt 90W
100
Yüksek PoE 60W
100
IEEE802.3at 30W