  • DAHUA PFS3010-8ET-65 8PORT 8XFE-2XFE 65W POE SWİTCH
Tipi Desktop
Port Sayısı 8 Port, 10 Port
Veri Transfer Hızı 10/100 (Megabit)
Switch Yapısı Yönetilemez Switch
Poe Var
Poe Güç 65 W
Boyut 242 5 mm×122 9 mm×35 0 mm
Desteklediği Standartlar IEEE802.3af IEEE802.3at
Sertifikalar CE
Kutu İçeriği Adaptör, Switch
Garanti 24 Ay Garanti
Poe Port 8 Port
SFP Port Yok
Uplink Portu 2 x FE Uplink
Donanım
Veri İletim Bağlantı Noktası
10/100 Mbps Base-TX ile 8 PoE bağlantı noktası
10/100 Mbps Base-TX ile 2 uplink bağlantı noktası
Güç kaynağı
AC100–AC240V
Çalışma sıcaklığı
-10°C ila +55°C (-14°F–131°F)
Çalışma Nemi
%10–%90
Güç tüketimi
Boşta: 1,0W
Tam yükte: 65W
Yetki Belgesi
Yetki Belgesi Bütçesi
Port1-8 ≤30W, tüm PoE bütçesi ≤65W
PoE Standardı
IEEE802.3af, IEEE802.3at
PoE Pin Ataması
PoE: 1, 2, 4, 5(V+), 3, 6, 7, 8(V-)
Verim
Anahtarlama Kapasitesi
2,0 Gb/sn
Paket İletme Hızı
1,49 Mp/sn
MAC Tablo Boyutu
2 bin
Jumbo çerçeve
2048 bayt
İletişim Standardı
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3X
Verim
ESD
Hava deşarjı: 8kV
Kontak deşarjı: 6kV
Yıldırım geçirmez
Ortak mod: 6kV
Diferansiyel mod: 4kV
Net ağırlığı
0,76 kg (1,68 lb)
Brüt ağırlık
1,3 kg (2,87 lb)
Ürün Boyutları
(G×U×Y)
242,5 mm × 122,9 mm × 35,0 mm (9,55" × 4,84" × 1,38")
Ambalaj Boyutları
(G × U × Y)
Ambalaj kutusu: 303 mm × 262 mm × 72 mm (11,92" ×10,31" × 2,83")
Koruyucu kutu: 549 mm × 325 mm × 397 mm (21,61" ×12,80" × 15,63")