  • DAHUA PFS3010-8GT-96 8 PORT 8XGE-2XGE 96W POE SWİTCH
Tipi Desktop
Port Sayısı 8 Port, 10 Port
Veri Transfer Hızı 10/100/1000(Gigabit)
Switch Yapısı Yönetilemez Switch
Poe Var
Poe Güç 96 W
Boyut 190 mm×100 mm×30 mm
Desteklediği Standartlar IEEE802.3/IEEE802.3u/IEEE 802.3ab/IEEE802.3x
Sertifikalar CE
Kutu İçeriği Adaptör, Switch
Garanti 24 Ay Garanti
Poe Port 8 Port
SFP Port Yok
Uplink Portu 2 x 1GE Uplink
Donanım
Veri İletim Bağlantı Noktası
Bağlantı Noktası 1–8: 8 × RJ-4510/100/1000 Mb/sn (PoE)
Bağlantı Noktası 9-10: 2 × RJ-45 10/100/1000 Mb/sn (Yukarı Bağlantı)
Güç kaynağı
48V - 57VDC
Çalışma sıcaklığı
–10°C ila +55°C (+14°F ila +131°F)
Çalışma Nemi
%5 – %95 (bağıl nem)
Depolama sıcaklığı
–20°C ila +70°C (–4°F ila +158°F)
Depolama Nemi
%5 – %95(RH)
Güç tüketimi
Boşta: 3W
Tam yükte: 96W
Verim
Kapasite
20Gbps
Paket İletme Hızı
14,88 Mp/sn
Paket Arabellek Belleği
1.5Mbit
MAC Tablo Boyutu
4K
İletişim Standardı
IEEE802.3/IEEE802.3u/IEEE 802.3ab/IEEE802.3x
Yetki Belgesi
PoE Standardı
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Yüksek PoE; IEEE802.3bt
PoE Gücü
96W
Güç Tüketimi Yönetimi
Çatallar
PoE Pin Ataması
1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
Uzun Mesafe PoE
250 m uzun mesafe PoE iletimi
Genel
Statik Koruma
Hava deşarjı: 8 kV
Kontak deşarjı: 6 kV
Gök gürültüsüne dayanıklı
Ortak mod: 4 kV
Diferansiyel mod: 2 kV
Net ağırlığı
0,50 kg (1,10 lb)
Brüt ağırlık
1,32 kg (2,91 lb)
Ürün Boyutları
190 mm × 100 mm × 30 mm (7,48" × 3,94" × 1,18")
İletim Performansı:
Güç kaynağı voltajını 53V değiştirin.
CAT5E/CAT6. Maks. DC direnci
Tel (m)
Yük Kapasitesi(W)
Bant genişliği(Mbps)
IEEE802.3bt 90W
100
Yüksek PoE 60W
100
elli
10
IEEE802.3at 30W