  • DAHUA PFS3106-4ET-60 4 PORT 4XFE-2XFE YÖNETİLEMEZ 60W POE SWİTCH
Sepete At
Genel Özellikler
Tipi Desktop
Port Sayısı 4 Port, 6 Port
Veri Transfer Hızı 10/100 (Megabit)
Switch Yapısı Yönetilemez Switch
Poe Var
Poe Güç 60 W
Boyut 150 × 100 × 30 mm
Desteklediği Standartlar IEEE802.3; IEEE802.3U; IEEE802 3 KAT; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3z
Sertifikalar CE
Kutu İçeriği Switch
Garanti 24 Ay Garanti
Poe Port 4 Port
SFP Port 1 Sfp
Uplink Portu 1 x GE Uplink
Donanım
Ethernet Bağlantı Noktası
4
Optik Bağlantı Noktası
1
Ethernet Bağlantı Noktası Hızı
100 Mb/sn
Veri İletim Bağlantı Noktası
Bağlantı Noktası 1–4: 4 × RJ-45 10/100 Mb/sn (PoE)
Bağlantı Noktası 5: 1 × RJ-45 10/100/1000 Mb/sn (Yukarı Bağlantı)
Bağlantı Noktası 6: 1 × SFP 100/1000 Mb/sn (Yukarı Bağlantı)
Güç kaynağı
53 VDC (Milimetre Kapalı)
Çalışma Sıcaklığı
–30 °C ile +65 °C arası (–22 °F ile +149 °F arası)
Çalışma Nemi
%5 – %95 (RH)
Depolama sıcaklığı
–30 °C ile +70 °C arası (–22 °F ile +158 °F arası)
Depolama Nemi
%5 – %95 (RH)
Güç Tüketimi
Rölanti: 2,5 W
Tam yük: 60 W
Performans
Kapasite
6,80 Gb/sn
Paket İletim Hızı
3,57 Mpps
Paket Tampon Belleği
1 Mbit
MAC Tablo Boyutu
8K
İletişim Standardı
IEEE802.3; IEEE802.3U; IEEE802,3 KAT; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3z
Poe
PoE Standardı
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Yüksek PoE
PoE Gücü
60 W
Güç Tüketimi Yönetimi
Evet
PoE Pin Ataması
PoE/Hi-PoE: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
Uzun Mesafe PoE
250 m uzun mesafe PoE iletimi
Genel
Statik Koruma
Hava deşarjı: 15 kV
Temas deşarjı: 8 kV
Gök gürültüsüne dayanıklı
Ortak mod: 4 kV
Diferansiyel mod: 2 kV
Net Ağırlık
0,45 kg (0,99 lb)
Brüt ağırlık
1,10 kg (2,43 lb)
Ürün Ölçüleri
150 mm × 100 mm × 30 mm (5,91 inç × 3,94 inç × 1,18 inç) (U × G × Y)
Ambalaj Boyutları
Ambalaj kutusu: 270 mm × 240 mm × 75 mm (10,63" × 9,45" × 2,95") (U × G × Y)
Koruyucu kutu: 544 mm × 253 mm × 331 mm (21,42" × 9,96" × 13,03") (L × G × Y)
İletim Performansı:
Güç kaynağı voltajını 53V değiştirin.
CAT5E/CAT6 olarak adlandırılır. DC direnci < 10 Ω/100 m
Kablo (m)
Yük Kapasitesi (W)
Bant genişliği (Mbps)
IEEE802,3bt 90 W
100
Yüksek PoE 60 W