  • DAHUA PFS3206-4P-96 4 PORT 4XFE-2XGE/SFP END. 96W POE SWİTCH
Sepete At
Genel Özellikler
Tipi Dın-Ray
Port Sayısı 4 Port
Veri Transfer Hızı 10/100 (Megabit)
Switch Yapısı Yönetilemez Switch
Poe Var
Poe Güç 96 W
Boyut 150 × 100 × 30mm
Desteklediği Standartlar IEEE802.3af IEEE802.3at Yüksek PoE
Sertifikalar CE
Kutu İçeriği Switch
Garanti 24 Ay Garanti
Poe Port 4 Port
SFP Port 2 Sfp
Uplink Portu Yok
Teknik özellik
Model
DH-PFS3206-4P-96
Ethernet Bağlantı Noktası
2*1000 Taban-X
1 * 10/100/1000 Base-T (Hi-PoE / PoE + / PoE)
3*10/100 Taban-T (PoE+/PoE)
PoE Güç Tüketimi
Bağlantı noktası1, 2, 3 ≤30W
Bağlantı noktası4≤60W
Toplam≤96W
PoE Protokolü
IEEE802.3af, IEEE802.3at, Yüksek PoE
Anahtarlama Kapasitesi
6,8 G
Paket İletim Hızı
4,91 Mp/sn
Paket Tampon Belleği
1 Mb
MAC Tablo Boyutu
8K
Akış Kontrolü
Varsayılan olarak etkinleştir
Uygulama Nemi
% 10 ~% 90
Güç
DC48 ~ 57V
Yıldırımdan Korunma
Ortak Mod 4KV
Diferansiyel Mod 2KV
Çalışma sıcaklığı
-30 °C ~ 65 °C
Ağırlık
480 gr
Boyut (G × D × Y)
150mm×100mm×30mm