  • DAHUA PFS3210-8GT2GF-96 8XGE-2XGE-2XGE/SFP 65W POE SWİTCH
Sepete At
Genel Özellikler
Tipi Desktop
Port Sayısı 6 Port, 10 Port
Veri Transfer Hızı 10/100/1000(Gigabit)
Switch Yapısı Yönetilemez Switch
Poe Var
Poe Güç 96 W
Boyut 40 × 105 × 28 mm
Desteklediği Standartlar IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE 802.3ab; IEEE802.3x
Garanti 24 Ay Garanti
Poe Port 8 Port
SFP Port 2 Sfp
Uplink Portu 2 x 1GE Uplink
Donanım
Birlikte Verilen Güç Adaptörü
Evet
Poe
Evet
Ethernet Bağlantı Noktası
8
Ethernet Bağlantı Noktası Hızı
10/100/1000 Mbps
Ethernet Bağlantı Noktası Yukarı Bağlantı Hızı
10/100/1000 Mbps
Optik Bağlantı Noktası Yukarı Bağlantı Hızı
1 Gb/sn
Fonksiyon Yuvaları açıklaması
Bağlantı Noktası 1-8: 8 × 10/100/1000 Base-T (PoE)
Uplink 1-2: 2 × 10/100/1000 Base-T (Combo)
Uplink 1-2: 2 × 1000 Base-X (Combo)
Güç kaynağı
53 VDC, 1,81 A
Çalışma sıcaklığı
–10 °C ile +55 °C arası (+14 °F ile +131 °F arası)
Çalışma Nemi
%10 – %90 (RH)
Depolama sıcaklığı
–40 °C ile +70 °C arası (–40 °F ile +158 °F arası)
Depolama Nemi
%5 – %95 (RH)
Güç Tüketimi
Rölanti: 3 W
Tam yük: 96 W
Performans
Tabaka
Yönetilme -yen
Yönetim Türü
Hayır
Akıllı Yönetilen Anahtar
Hayır
MTBF
82.57 yıl
Anahtarlama Kapasitesi
20 Gb/sn
Paket İletim Hızı
14,88 Mp/sn
Paket Arabellek Boyutu
1.5 Mbit
Jumbo Çerçeve
9K bayt
MAC Tablo Boyutu
4K
İletişim Standardı
IEEE802.3; IEEE802.3U; IEEE 802.3ab; IEEE802,3 kat
Poe
PoE Protokolü
IEEE 802.3af; IEEE 802.3at; Hi-PoE; IEEE 802.3bt
PoE Gücü
Bağlantı noktası 2-8 ≤30 W, bağlantı noktası 1 ≤90 W, toplam ≤96 W
PoE Güç Tüketimi Yönetimi
PoE Pin Ataması
1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
Uzun Mesafe PoE İletimi
Genel
Statik Koruma
Hava deşarjı: 8 kV
Kontak deşarjı: 6 kV
Aydınlatma Koruması
Ortak mod: 4 kV
Diferansiyel mod: 2 kV
Net Ağırlık
0,65 kg (1,43 lb)
Brüt Ağırlık
1,4 kg (3,09 lb)
Ürün Ölçüleri
240 mm × 105 mm × 28 mm (9,45 inç × 4,13 inç × 1,10 inç)
Ambalaj Boyutları
279 mm × 239 mm × 89 mm (10,98 inç × 9,41 inç × 3,50 inç)
Gövde Malzemesi
Metal
Kurma
Masaüstü montajı
Sertifikalar
CE; FCC
İletim Performansı:
Güç kaynağı voltajını 53V değiştirin.
CAT5E/CAT6 olarak adlandırılır. DC direnci < 10 Ω/100 m
Kablo (m)
Yük Kapasitesi (W)
Bant genişliği (Mbps)
IEEE802,3bt 90 W
100
Yüksek PoE 60 W