  • DAHUA PFS3218-16ET-135 16 PORT 16XFE-2XGE-2XGE/SFP 135W YÖNETİLEMEZ POE SWİTCH
Sepete At
Genel Özellikler
Tipi Rackmount
Port Sayısı 16 Port, 18 Port
Veri Transfer Hızı 10/100/1000(Gigabit)
Switch Yapısı Yönetilemez Switch
Poe Var
Poe Güç 135W
Boyut 440 mm×300 mm×44 mm
Desteklediği Standartlar IEEE802.3af IEEE802.3at Hi-PoE
Garanti 24 Ay Garanti
Poe Port 16 Port
SFP Port 2 Sfp
Uplink Portu 2 x 1GE Uplink
Verim
Katman
Katman 2
Yönetilen
HAYIR
Anahtarlama Kapasitesi
7,2 Gb/sn
Paket İletme Hızı
5,3568 Mp/sn
Paket Arabellek Belleği
4 Mbit
MAC Tablo Boyutu
8K
Standartlara Uygunluk
IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3ab, IEEE802.3z
Donanım Özelliği
Standart Güç Kaynağı
Evet
Yetki Belgesi
Evet
Ethernet Bağlantı Noktası
16
Optik Bağlantı Noktası
2
Ethernet Bağlantı Noktası Hızı
100 Mb/sn
Optik Bağlantı Noktası Hızı
1 Gb/sn
Kartvizit Yuvası Sayısı
"Bağlantı Noktası 1–16: 16 × RJ45 10/100 Mb/sn
Bağlantı Noktası 17–18: 2 × RJ45 10/100/1000 Mb/sn (yukarı bağlantı)
Bağlantı noktası 17–18: 2 × SFP 1000 Mb/sn (yukarı bağlantı) (birleşik)"
Güç kaynağı
100V AC–240V AC
Çalışma sıcaklığı
–10°C ila 55°C (14°F ila 131°F)
Çalışma Nemi
%10–%90
Depolama Nemi
%5–95
Güç tüketimi
"Boşta: 5W
Tam yükte: 135W"
Yetki Belgesi
PoE Standardı
IEEE802.3af, IEEE802.3at, Yüksek PoE
Yetki Belgesi Bütçesi
Bağlantı Noktası 1–2≤60W, Bağlantı Noktası 3–16≤30W, toplam≤135W
PoE Pin Ataması
PoE/Hi-PoE: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
Uzun Mesafe PoE İletimi
İşlev
VLAN
Liman İzolasyonu
QoS
Sistem bakımı
PD Canlı
Genel
ESD
Hava deşarjı: 8kV
Kontak deşarjı: 6kV
Yıldırım geçirmez
Ortak mod: 4kV
Diferansiyel mod: 2kV
Boyutlar
440 mm × 300 mm × 44 mm (17,32" × 11,81" × 1,73")
Ambalaj Boyutları
527 mm × 412 mm × 110 mm (20,75" × 16,22" × 4,33")