  • DAHUA PFS3226-24ET-240 24 PORT 24XFE-2XGE-2XGE/SFP 240W Hİ-POE SWİTCH
Sepete At
Genel Özellikler
Tipi Rackmount
Port Sayısı 24 Port, 26 Port
Veri Transfer Hızı 10/100/1000(Gigabit)
Switch Yapısı Yönetilemez Switch
Poe Var
Poe Güç 240W
Boyut 440 mm×300 mm×44 mm
Desteklediği Standartlar IEEE802.3af/IEEE802.3at/Hi-PoE
Garanti 24 Ay Garanti
Poe Port 24 Port
SFP Port 2 Sfp
Uplink Portu 2 x 1GE Uplink
Verim
Katman Katman 2
Yönetilen
Switch Kapasitesi 8,8 Gb / sn
Paket Yönlendirme Hızı 6,5472 Mp / sn
Paket Tampon Belleği 4 Mbit
MAC Tablo Boyutu 8K
Standartlara Uygunluk IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3ab, IEEE802.3z
Donanım Özelliği
Standart Güç Kaynağı Mevcut
PoE Mevcut
Ethernet Port 24
Optik Port 2
Ethernet Port Hızı 100 Mb / sn
Optik Port Hızı 1 Gb / sn
İşletme Kartı Yuvası Sayısı Port 1-24: 24 × RJ45 10 / 100Mbps
Port 25–26: 2 × RJ45 10/100/1000 Mbps (uplink)
Port 25–26: 2 × SFP 1000 Mbps (uplink) (combo)
Güç Kaynağı 100V AC – 240V AC
Çalışma Sıcaklığı –10 ° C – 55 ° C (14 ° F – 131 ° F)
Çalışma Nemi % 10-% 90
Depolama Nemi % 5-% 95
Güç Tüketimi Boşta: 5W
Tam yük: 240W
PoE
PoE Standardı IEEE802.3af, IEEE802.3at, Yüksek PoE
PoE Bütçesi Port 1-2≤60W, Port 3-24≤30W, total≤240W
PoE Pin Ataması PoE / Yüksek PoE: 1, 2, 4, 5 (V +), 3, 6, 7, 8 (V-)
Uzun Mesafe PoE İletimi Mevcut
Fonksiyonlar
VLAN Port İzolasyonu
QoS Mevcut
Sistem Bakımı PD Canlı
Genel
ESD Hava deşarjı: 8kV
Kontak deşarjı: 6kV
Thunderproof Ortak mod: 4kV
Diferansiyel mod: 2kV
Boyutlar 440 mm × 300 mm × 44 mm
Ambalaj Boyutları 527 mm × 412 mm × 110 mm