  • EZCOOL EZ-W240AN DIŞ ORTAM (2.4GHz 300Mbps 1KM) ACCESS POİNT
KUTU İÇERİĞİ : 2 ADET
5+
Sepete At
Genel Özellikler
Kablosuz Bağlantı Hızı 300 Mbps
Frekans 2.4 - 2.4835 GHz
Anten Tipi Dahili
Anten Sayısı Dahili Anten
Anten Gücü 8 dBi
Port Sayısı 2× Gigabit Ports
Kablosuz Ağ Standartları IEEE 802.11b/g/n (2 × 2 MIMO 300 Mb/sn)
Güvenlik Protokolleri PSK/WPA2
Boyut Belirtilmemiş
Kutu İçeriği Cihaz
Garanti 12 Ay
MIMO MIMO
EZCOOL EZ-W240AN 2.4GHz 300Mbps 1KM MENZİLLİ KABLOSUZ ANTEN AKTARICI
Kit Halinde Satılır, 1 Pakette 2 Adet var, Kurulum Gerektirmez, Tak Çalıştır.
Asansörlere kamera montajı için uygundur.
 1 km"ye kadar uzun menzilli kablosuz iletim
 300 Mb/sn"ye kadar IEEE 802.11b/g/n Kablosuz hız
 2,412 GHz ~ 2,484 GHz arasında açık frekansı destekler
 0 ila 21 dBm arasında ayarlanabilir iletim gücü
 Dahili 8 dBi çift polarize 65 derece yönlü anten
 Kullanılabilir PTP modu için ön konfigürasyon
 Bir düğme aracılığıyla hızlı eşleştirmeyi destekler
 24V PoE ve 12V DC güç girişini destekler
 IP65 giriş koruması, -30~60°C çalışma ortamı