  • DAHUA PFS3110-8ET-96-V2 8 PORT 8XFE-1GE-1XGE/SFP 96W POE SWİTCH
Sepete At
Genel Özellikler
Tipi Desktop, Switch
Port Sayısı 6 Port, 10 Port
Veri Transfer Hızı 10/100 (Megabit)
Switch Yapısı Yönetilemez Switch
Poe Var
Poe Güç 96 W
Boyut 150 mm×100 mm×42 mm
Desteklediği Standartlar IEEE802.3af; IEEE802.3at; IEEE-PoE; IEEE802.3bt
Sertifikalar CE
Kutu İçeriği Switch
Garanti 24 Ay Garanti
Poe Port 8 Port
SFP Port 1 Sfp
Uplink Portu 1GE uplink
Model Dahua PFS3110-8ET-96-V2 Teknik Özellikleri
Ethernet Port 8
Optik Port 1
Ethernet Port Hızı 100 Mb/sn
Veri İletim Port Port 1–8: 8 × RJ-45 10/100 Mbps (PoE)
Port 9: 1 × RJ-45 10/100/1000 Mbps (Yukarı Bağlantı)
Port 10: 1 × SFP 1000 Mbps (Yukarı Bağlantı)
Güç Kaynağı 53V DC
Çalışma Sıcaklığı –30°C ila +65°C (–22°F ila +149°F)
Çalışma Nemi %5 BN – %95 BN
Depolama Sıcaklığı –30°C ila +70°C (–22°F ila +158°F)
Depolama Nemi %5 BN – %95 BN
Güç Tüketimi Boşta çalışma: 6,3W
Tam yük: 96W
Verim
Kapasite 7.60 Gb/sn
Paket Yönlendirme Hızı 4.17 Mp/sn
Paket Tampon Belleği 1 Mbit
MAC Tablo Boyutu 8K
İletişim Standardı IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3X; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3z
PoE
PoE Standardı IEEE802.3af; IEEE802.3at; Merhaba-PoE; IEEE802.3bt
PoE Gücü 96W
Güç Tüketimi Yönetimi Mevcut
PoE Pin Ataması PoE/BT: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
Uzun Mesafe PoE 250 m uzun mesafe PoE iletimi
Genel
Statik Koruma Hava deşarjı: 15kV
Kontak deşarjı: 8kV
Gök Gürültüsüne Dayanıklı Ortak mod: 4kV
Diferansiyel mod: 2kV
Net Ağırlık 0,57 kg
Ürün Boyutları 150 mm × 100 mm × 42 mm
Ambalaj Boyutları Ambalaj kutusu: 270 mm × 240 mm × 75 mm
Koruyucu kutu: 544 mm × 253 mm × 331 mm