  • DAHUA S4220-16GT-240 16 PORT 16XGE-2XGE-2XGE/SFP YÖNETİLEBİLİR 240W POE SWİTCH
Sepete At
Genel Özellikler
Tipi Rackmount
Port Sayısı 16 Port
Veri Transfer Hızı 10/100/1000(Gigabit)
Switch Yapısı Yönetilebilir Switch
Poe Var
Poe Güç 240W
Boyut 440 × 300 × 44 mm
Desteklediği Standartlar IEEE802.3af (PoE); IEEE802.3at (PoE +); Hi-PoE; IEEE802.3bt (PoE++)
Sertifikalar CE
Kutu İçeriği Switch
Garanti 24 Ay Garanti
Poe Port 24 Port
SFP Port 2 Sfp
Uplink Portu 2 x 1GE Uplink
Donanım
Birlikte Verilen Güç Adaptörü
Evet
Poe
Evet
Ethernet Bağlantı Noktası
18
Optik Bağlantı Noktası
2
Ethernet Bağlantı Noktası Hızı
10/100/1000 Mbps
Optik Bağlantı Noktası Hızı
1000 Mbps
Fonksiyon Yuvaları açıklaması
Bağlantı Noktası 1-16: 16 × RJ45 10/100/1000 Mbps(PoE)
Bağlantı Noktası 17-18: 2 × RJ45 10/100/1000 Mb/sn
Bağlantı Noktası 19-20: 2 × SFP 1000 Mb/sn
Hata ayıklama
Konsol × 1
Sıfırlama Düğmesi
1
Güç kaynağı
100-240 VAC, 50/60 Hz, 3,5 A
Çalışma sıcaklığı
–10°C ile 55°C arası (+14°F ile +131°F arası)
Çalışma Nemi
%5 – %95 (RH)
Güç Tüketimi
Rölanti yükü: ≤ 20 W;
Tam yük: 240 W
Performans
Yönetim Türü
MTBF
467125.73 saat
Anahtarlama Kapasitesi
56 Gb/sn
Paket İletim Hızı
29,76 Mp/sn
Paket Arabellek Boyutu
4.1 Mbit
Jumbo Çerçeve
10K bayt
MAC Tablo Boyutu
8K
VLAN Numarası
4K
VLAN Arayüzü
10
Dinamik ARP
512
İletişim Standardı
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad
Özellik
PoE Protokolü
IEEE802.3af (PoE); IEEE802.3at (PoE +); Hi-PoE; IEEE802.3bt (PoE++)
PoE Gücü
Bağlantı noktası 1-2: ≤ 90 W
Bağlantı noktası 3-16: ≤ 30 W
Toplam: ≤ 240 W
PoE Güç Tüketimi Yönetimi
PoE Pin Ataması
1,2,4,5 (V+),3,6,7,8 (V-)
Uzun Mesafe PoE İletimi
Yayılan Ağaç Protokolü
STP; Arıtma Tesisi (RSTP)
VLAN İşlevi
Bağlantı Toplama
Statik bağlantı toplama; LACP (LACP)
IEEE 802.3x Akış Kontrolü
IEEE 802.3X tabanlı akış kontrolü (tam çift yönlü)
Çok noktaya yayın
IGMP Gözetleme
DHCP İşlevi
DHCP istemcisi
DHCP Sunucusu
DHCP Gözetleme
Güvenlik
IEEE 802.1x
ACL
Ekipman Yönetimi
WEB(http ve https)
SNMP V1/V2C/V3
Genel
Statik Koruma
Hava deşarjı: 8 kV;
Kontak deşarjı: 6 kV
Aydınlatma Koruması
Ortak mod: 4 kV;
Diferansiyel mod: 2 kV
Net Ağırlık
3,405 kg (7,51 lb)
Brüt Ağırlık
4,51 kg (9,94 lb)
Ürün Ölçüleri
440 mm × 300 mm × 44 mm (17,32 inç × 11,81 inç × 1,73 inç)
Ambalaj Boyutları
525 mm × 410 mm × 110 mm (20,67 inç × 16,14 inç × 4,33 inç)
Sertifikalar
CE, FCC
İletim Performansı:
Güç kaynağı voltajını 53V değiştirin.
CAT5E/CAT6 olarak adlandırılır. DC direnci
Kablo (m)
Yük Kapasitesi (W)
Bant genişliği (Mbps)
IEEE802.3bt 90W
100
Yüksek PoE 60W