  • DAHUA PFS4226-24ET-240 24 PORT 24XFE-2GE-2SFP YÖNETİLEBİLİR 240W POE SWİTCH
Sepete At
Genel Özellikler
Tipi Rackmount
Port Sayısı 24 Port, 26 Port
Veri Transfer Hızı 10/100 (Megabit)
Switch Yapısı Yönetilebilir Switch
Poe Var
Poe Güç 240W
Boyut 440 mm×300 mm×44 mm
Desteklediği Standartlar IEEE802.3af/ IEEE802.3at/ Hi-PoE/IEEE802.3bt
Sertifikalar CE
Kutu İçeriği Switch
Garanti 24 Ay Garanti
Poe Port 24 Port
SFP Port 2 Sfp
Uplink Portu 2 x 1GE Uplink
Performans
Katman
Katman 2
Yönetilen
Evet
Anahtarlama Kapasitesi
8.8 Gbps
Paket Yönlendirme Hızı
6.55 Mpps
Paket Tampon Belleği
2.75 Mbit
MAC Masa Boyutu
4K
İletişim Standardı
IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3x; IEEE 802.3ab;
IEEE 802.3z
Donanım Özelliği
Standart Güç Kaynağı
Evet
PoE
Ethernet Port
24
Optik Port
2
Ethernet Port Hızı
100 Mbps
Optik Port Hızı
1 Gbps
İşletme Kartı Slotlarının Sayısı
Port 1-24: 24 × RJ-45 10 M/100 M (PoE)
Port 25-26: 2 × RJ-45 10 M/100 M/1000 M (uplink)
Port 25-26: 2 × SFP 1000 M (uplink) (kombo)
Hata Hata Düzeltme
Konsol × 1
Güç Kaynağı
100V–240V AC
Çalışma Sıcaklığı
–10 °C ile +55 ° (14 °F ile 131 °F) arasında
Çalışma Nemi
%10 sağlık–%90 sağlıklı
Güç Tüketimi
Rölanti: 10W
Tam yük: 240W
PoE
PoE Standardı
IEEE802.3af/ IEEE802.3at/ Hi-PoE/IEEE802.3bt
PoE Bütçesi
Port 1-2 ≤ 90W, Port 3-24 ≤ 30W, toplamda ≤ 240W,
PoE Pin Ataması
1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
PoE Yönetimi
Güç tüketimi yönetimi
Aşırı yük
için güç açma ve kapama
Güç kapatma Green PoE
Legacy desteği
Uzun Mesafe PoE iletimi
250 m uzun mesafe güç kaynağı
Fonksiyon
Spanning Tree Protokolü
IEEE 802.1d (STP); 802.1w (RSTP)
VLAN
IEEE802.1q Standard VLAN
Akış Kontrolü
IEEE 802.3x (tam çift akış kontrolü) ve geri basınç akış kontrolü (yarım dubleks) desteği
Bağlantı Toplama
Statik; LACP
Port Aynalama
Bire bir; birden bire
Çok yayın
Port bazında GMP gözetleme
DHCP
DHCP istemcisi
Güvenlik
QoS
Yüksek ve düşük öncelikli
WRR
802.1P
DSCP
Protokole dayalı öncelik
Genel
ESD
Hava boşalması: 8kV
Temas boşalması: 6kV
Gök gürültüsü geçirmez
Ortak mod: 4kV
Diferansiyel mod: 2kV
Boyutlar
440 mm × 300 mm × 44 mm (17.32" × 11.81" × 1.73") (L × B × H)
Ambalaj Boyutları
Paket kutusu: 527 mm × 412 mm × 110 mm (20.75" × 16.22" × 4.33") (L × B × H)
Koruyucu kutu: 584 mm × 549 mm × 446 mm (22.99" × 21.61" × 17.56") (L × B × H)